piątek, 3 lutego 2012

Wspaniała maseczka do włosów!


Jak ja uwielbiam piątki !! jest to czas kiedy po długich wyczekiwaniach nadchodzi weekend i możemy zrelaksować się do woli! Dzisiaj zamierzam wam pokazać ulepszoną wersję mojej maski na włosy z dodadkiem Olejka Rycynowego !

 
M A S E C Z K A !

Obok zamieszczone zdjęcia świadczą o tym w jakiej kolejności wszystko było wykonywane. A w skład wchodzi;


*1 żółtko
*10 kropel olejku rycynowegoJak nakładać na włosy? 
Pierwszym zadaniem jest spłukanie włosów ciepłą wodą która pobudza cebulki, następnie nakładamy całą maseczkę na włosy. Pierw na czubek lekko masując a potem na całą resztę oraz obowiązkowo na końcówki  ! Trzymamy godzinę pod czepkiem a następnie zmywamy, po czym myjemy szamponem, ja obecnie myję "Rzepą". Obowiązkowo muszę nałożyć odżywkę na włosy, dlaczego sami zobaczycie później.


To nasz cały przepis na wspaniałą maskę do włosów, która je regeneruje i odżywia a zarazem daje piękny połysk i zdrowy wygląd !  A co najważniejsze! nie przetłuszcza włosów ! To zdjęcie po umyciu moich włosów "burza mózgów" ;d
Gdybym nie dała odżywki, moich włosów nie dało by się rozczesać ;( 
Odżywka jedna z lepszych jakie miałam do tej pory, naprawdę działa cuda !
     A tutaj zdjęcie po umyciu oraz po wysuszeniu <samodzielnym>.


Tutaj chciałam pokazać jakie są efekty- lśniące włosy oraz jak się wspaniale układają !
Moja grzywka zawsze mi splatała figle ! A na samym końcu zdjęcie mojej ulubionej gazety, która zawsze i wszędzie jest mi obecna! 
Nawet w trakcie dojazdu do szkoły ! ;) 
Uf już koniec. Mam nadzieję, że każdemu się spodoba bo troszeczkę się przy tym napracowałam, latałam i latałam dzisiaj. Ale wytrwałam w zadaniu! Teraz tylko zmobilizować się i pójść do fryzjera obciąć końcówki :( ! 


Pozdrawiam !3 komentarze:

  1. Uwielbiam odżywki gliss kur,dzięki nim mogę swobodnie rozczesać włosy co przy innych odżywkach było wręcz nie możliwe.Bardzo fajny blog,obserwuje i serdecznie zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale masz długie włosy ;3

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje Serdecznie za każdy komentarz z osobna oraz przeczytanie notki.
Byłabym wdzięczna gdybyś skomentował/a szczerze! Pozdrawiam ;)